Az Éghajlatvédelmi Szövetség, a Közép-magyarországi Zöld Kör, Beled város önkormányzata és Répceszemere település önkormányzata a Környezet és Energiahatékonysági Operatív Program támogatásával megvalósuló projektben a két település klímastratégiáján dolgozik, melyet szeretne úgy kialakítani, hogy abban minél inkább megjelenjenek a helyi közösségek és a lakosság véleménye.

Van véleménye a klímaváltozásról?
Helyi klímakiskövetek segítségével szerettük volna személyesen kikérdezni a településen lakók és dolgozók véleményét az éghajlatváltozásról, sajnos erre azonban a koronavírus miatt nincs lehetőségünk. Ha kötődik valamelyik településhez, kérjük, hogy az online adatlap kitöltésével segítse, hogy olyan klímastratégiát dolgozhassunk ki, amely figyelembe veszi településekhez kötődők véleményét. Az adatlap kitöltésének határideje 2021. május 14.
Az online adatlapot itt tudja kitölteni:

Elkészült Beled és Répceszemere települések klímastratégiájának egyeztetési változata
A dokumentum itt érhető el:
Örömmel vesszük, ha véleményével javaslataival hozzájárul a dokumentum jobbításához.
Véleményét, javaslatait az alábbi címen várjuk:
Lajtmann Csaba – Éghajlatvédelmi Szövetség - Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. – 30 232 6658