133 intézmény,26 537 ovisa és sulisa és 2 240 pedagógusa mozdul 2024-ben a klímáért!
Köszönjük, hogy minden eddiginél többen velünk tartotok a "Közös a Földünk!" gondolattal meghirdetett kampányban.

Az alábbiakban néhány fontos részlet, kérés az idei kampányhoz:

Képeslapok és azok átadása
Ahogy korábban kértük, a képeslapokat mielőbb,  de legeslegkésőbb 2024. október 22-ig adják postára az Éghajlatvédelmi Szövetség címére (9024 Győr, Bartók Béla u. 7.).  Az eddig beérkező képeslapokat tudjuk feldolgozni és átadni a nemzeközi klímacsúcsra utazó magyar küldöttségnek. Az átadóra várhatóan október 30-án vagy 31-én (az őszi szünet alatt) kerül sor, amin a résztvevő intézmények képviselőit is szívesen látjuk, viszont sajnos az útiköltségeket várhatóan nem tudjuk téríteni. Az átadó esemény részleteivel a későbbiekben jelentkezünk.

A mi sokszínű kertünk
Ez a feladat az MTvSz kampányához is kapcsolódik!  A biodiverzitás-barát lépés leírását és egy képet vagy montázst az MTVSZ oldalára IS töltsék fel október 20-ig: www.mtvsz.hu/amisokszinukertunk
Aki oda is feltölti részt vesz a sorsoláson, ahol az MTvSz osztálykirándulásokat sorsol ki nyereményként. Természetesen az általán beszámolóban is küldjék el, vagy osszák meg a feladat keretében készült képet, képeket.

Idén ismét nagyobb figyelmet szeretnénk fordítani arra, hogy a kampány megvalósult helyi akcióiról, feladatairól folyamatosan beszámoljunk közösségi csatornákon. Ehhez a beszámolót kisebb méretű fényképekkel a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen várjuk: A nagyobb képekhez vagy videókhoz olyan linket kérünk, amellyel azokat a link birtokában bárki le tudja tölteni. Saját közösségi csatornákon kérjük, hogy a kampány anyagait jelöljék a #Mozdulj2024 és/vagy #KözösaFöldünk gondolatokkal.

Bővebb információ: Lugosi Bea 70 513 6136 és Lajtmann Csaba 30 232 6658, valamint a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.