Az EUCF első fordulójában kiemelkedően sikeresek voltak a pályázó magyar önkormányzatok. A pályázati lehetőség kora tavasszal ismét megnyílik. A kiírás nem csak városok számára elérhető; települések, falvak konzorciumai is indulhatnak. Február 23.-i webináriumunkon nem csak a pályázati felhívás részleteit, hanem az első felhíváson nyertes magyar pályázatokat is megismerhetik a résztvevők.

II. PÁLYÁZATI WEBINÁRIUM

2021. február 23. kedd 10:00-12:00

Ingyenes, regisztrációhoz kötött online rendezvény.
Jelentkezési lap:
Jelentkezési határidő: 2021. február 22. hétfő 12:00

Az EUCF - European City Facility - Városokkal a városokért – helyi fenntartható energetikai beruházások támogatása program pályázatot hirdetett önkormányzatoknak a települési stratégiákban megfogalmazott intézkedések beruházásainak előkészítéséhez. A webináriumon a programot és annak második - várhatóan 2021 márciusában megjelenő - pályázati felhívását mutatjuk be.

Programtervezet
10:00-10:15 - Megnyitó az EUCF - European City Facility - Városokkal a városokért – helyi fenntartható energetikai beruházások támogatása program bemutatása - Lajtmann Csaba elnök, Éghajlatvédelmi Szövetség
10:15-11:00 - Pályázati felhívás települési önkormányzatoknak a program keretei között - Vadovics Kristóf ügyvezető igazgató, GreenDependent Intézet
11:00-11:30 - Az első fordulóban támogatott magyar pályázatok rövid ismertetése
Előadók:
· Hódmezővásárhely – Koterle Gábor, Városfejlesztési referens – Projektmenedzser
· Gyöngyös – Dr. Lénártné Benei Anikó, Gyöngyösi Várostérség Fejlesztő Nonprofit Kft. ügyvezetője
· Ajka (Veszprém 5) – Tóth Gergely, stratégiai és fejlesztési referens
· Mórahalom – dr. Tóthné Gróf Ágnes, Mórahalmi Városfejlesztő Kft. ügyvezetője
11:30-12:00 - Kérdések és válaszok a programmal és a pályázati felhívással kapcsolatban

Bővebb felvilágosítás
Lajtmann Csaba - Éghajlatvédelmi Szövetség
Vadovics Kristóf - GreenDependent Intézet

Az EUCF projektet az Európai Unió Horizont 2020 kutatási és innovációs programja támogatja a 864212 szerződés keretében.